بررسی سه مدل میز و صندلی پلاستیکی، حصیری و فلزی برای بالکن و تراس

بررسی سه مدل میز و صندلی پلاستیکی، حصیری و فلزی برای بالکن و تراس، این روز‌ها که اغلب خانه‌ها از داشتن حیاط و فضای باز بی‌بهره هستند، داشتن یک بالکن یا تراس بسیار غنیمت است. در واقع بالکن‌های کوچک خانه‌های امروزی نسل جدید از ایوان‌های قدیمی هستند که محلی برای ورود نور و هوای تازه به داخل خانه است و ارتباط بین فضای داخلی و خارجی خانه را برقرار می‌کند. به همین دلیل انتخاب میز و صندلی تراس بسیار مهم است.

ادامه مطلب: بررسی سه مدل میز و صندلی پلاستیکی، حصیری و فلزی برای بالکن و تراس

آشنایی با انواع جک پالت و کاربردهای آنها

آشنایی با انواع جک پالت و کاربردهای آنها، در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مختلف جک پالت ها و کاربردهای آنها آشنا کنیم. همچنین در ادامه به بررسی نحوه و چگونگی عملکرد این ابزار نیز اشاره کرده ایم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع جک پالت و کاربردهای آنها

برای استفاده از چکش چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟

برای استفاده از چکش چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟، در میان ابزار تعمیرگاهی، چکش ها یکی از مهم ترین ابزارآلات می باشند که برای ضربه زدن به بسیاری از اشیاء همچون فلزات، میخ ها، چوب، قلم ها و …. مورد استفاده قرار می گیرند. چکش ها در میان مشاغل مختلف، کاربرد های متفاوتی دارند اما در همه آن ها یک سری فلزی و یک دسته غیر فلزی که به هم متصل شده اند، وجود دارد. هر چقدر وزن سری و دسته چکش بیشتر باشد، ضربات وارده از آن هم محکم تر خواهند بود. در این مقاله به بررسی تاریخچه چکش، انواع آن براساس نحوه ساخت و نکات ایمنی در هنگام استفاده از آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب: برای استفاده از چکش چه نکات ایمنی را باید رعایت کرد؟

جک پالت ها از چه بخش هایی تشکیل شده اند، مزایای استفاده از آنها چیست و در هنگام خرید آنها، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

جک پالت ها از چه بخش هایی تشکیل شده اند، مزایای استفاده از آنها چیست و در هنگام خرید آنها، به چه نکاتی باید توجه کرد؟، جک پالت ها، وسیله ای برای جابجایی محصولات و اجناس از محلی به محل دیگر و بدون نیاز به وارد کردن فشار جسمی می باشند که اکثرا در کارخانجات، انبارها، فروشگاه ‌ها، کارگاه‌ های صنعتی،سردخانه ها و به طور کلی تمامی مکان هایی که نیاز به جابجایی کالا دارند، دیده می شوند. این ماشین، متصل به یک پالت می باشد که اجناس یا بسته های بزرگ و سنگین وزن روی آن قرار گرفته و بدون نیاز به هیچ دستگاه خاصی تنها با هدایت یک اپراتور، به راحتی جابجا می شوند. این وسیله با نام های پالت تراک، پالت بر، پالت پمپ، گاری پمپی و لیفتراک دستی هم شناخته می شود.

ادامه مطلب: جک پالت ها از چه بخش هایی تشکیل شده اند، مزایای استفاده از آنها چیست و در هنگام خرید آنها، به چه...

آشنایی با انواع چکش

آشنایی با انواع چکش، چکش، یکی از ابتدایی ترین وسایل ساخته شده توسط انسان ها بوده و اولین استفاده از چکش های دسته دار به حدود ۳۰ هزار سال پیش از میلاد بر می گردد. اما چکش های امروزی دارای انواع مختلفی هستند و هرکدام کاربرد و کارایی متفاوتی دارند. در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع چکش های موجود در بازار بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع چکش