استفاده از دستگیره های دیجیتالی چه فواید و مزایایی دارد؟

استفاده از دستگیره های دیجیتالی چه فواید و مزایایی دارد؟، با ما همراه باشید تا با فواید و مزایای استفاده از دستگیره های دیجیتال به جای دستگیره های معمولی بیشتر اشنا شوید.

فواید استفاده از دستگیره های دیجیتالی:

  • افزایش ایمنی:

امکان باز نمودن این دستگیره ها توسط سارقین، بسیار کمتر از باز نمودن کلید های مکانیکی توسط سارقین می باشد. بنابراین با استفاده از دستگیره های دیجیتال، امنیت منزل یا محل کار شما بسیار افزایش یافته و دیگر نیازی به نگرانی ورود افراد غیر به این اماکن توسط وارد کردن کلید ها وجود نخواهد داشت پس استفاده از این سیستم در حفظ امنیت افراد بسیار موثر خواهد بود.

  • قابلیت تنظیم قفل:

از ویژگی های منحصر به فرد این قفل ها می توان به این مورد اشاره نمود که آن ها قابلیت برنامه ریزی و تنظیم شدن بر اساس نیاز شما را دارند. به این شکل که مثلا شرایط کاری و زندگی شما به صورتی است که لازم است هرروز صبح از منزل خارج شده و در ساعت معینی از شب به منزل باز می گردید. در این حالت شما سیستم را به صورتی برنامه ریزی می کنید که این تعاکل را در ساعات معین حفظ کند و این امر موجب حفظ ایمنی بیشتر در ساعات دیگر خواهد شد.

  • کنترل بیشتر بر دارایی‌ها:

در صورتی که شما صاحب مشاغلی هستید که  از گردش مالی بالایی برخوردارند، نظارت بر فضای داخلی با دستگیره درب هوشمند از موارد ضروری به حساب می آید. با استفاده از این قفل‌ها، شما قادر خواهید بود که کنترل بیشتری بر کارکنان و افراد دیگر داشته باشید و به همین دلیل می‌توانید به هر کدام از آن ها دسترسی مجزا به محیط‌ های مختلف بدهید. این دستگیره‌ها به شما اطمینان می‌دهند که هیچ فرد دیگری به جز شما و دیگر افراد مجاز، توانایی دسترسی به داخل محیط را ندارد؛ بنابراین می‌توانید درب های خود را با ایمنی بیشتری نگهداری نمایید.

  • افزایش توانایی‌های امنیتی:

این  دستگیره ‌های دیجیتالی، از ویژگی‌ های بسیار پیشرفته ‌ای برخوردار هستند که در قفل‌ های مکانیکی، این ویژگی ها مشاهده نمی‌شوند. برای مثال شما قادر خواهید بود سطح دقیقی از محافظت که مناسب محیط داخلی‌ خودتان است را انتخاب کنید. حال این امنیت می تواند از طریق بیومتریک باشد یا می تواند از طریق صفحه کلید رمزدار باشد؛ به هر حال با استفاده از این ویژگی ها می‌توانید درجه ایمنی فضای داخلی خود را افزایش دهید.

  • راحتی: 

با استفاده از این دستگیره ها امکان ورود شما به منزل بسیار راحت می باشد شما می توانید در کمتر از یک ثانیه به داخل وارد شوید و درب را باز نمایید همچنین می توانید در صورت نیاز به آسانی از حالت مکانیکی استفاده نمایید.