نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی یکی از نرم فزار های بسیار کاربردی بوده که متقاضیان بسیار زیادی در بازار دارد. شرکت های مخنتلفی اقدام به ساخت و طراحی انواع مختلف نرم افزار حسابداری فروشگاهی کرده اند. اما همگی آن ها پیرو یک ساختار خاص نیستند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

 ممکن است اختلافات بسیاری در این نواع نرم افزار ها دیده شود. مجموعه ی سازه حساب با طراحی نرم افزار های متعدد حسابداری خدمات زیادی به کسب و کار ها کرده است. ایشان دارای چند نمونه نرم افزار حسابداری فروشگاهی هستند، که به شرح زیر است.

نرم افزار حسابداری کتاب: این نرم افزار مختص کتاب فروشی ها بوده و عملا یک نوع نرم افزار فروشگاهی است. اما کارایی خاص خود را دارد.

نرم افزار حسابداری باطری: این نرم افزار در فروشگاه هایی کاربرد دارد که در زمینه ی فروش باطری فعالیت می کنند. این نرم افزار قابلیت ویژه ای داشته است. و به صورت انی گزارشگری می کند.

نرم افزار حسابداری آسانسور: اگر دارای شرکتی با ماهیت بازرگانی هستید و مسئولیت پروژه های متعددی با شماست، نرم افزار حسابداری آسانسور سازه حساب می تواند کمک حالتان باشد.

نرم افزار حسابداری هتلداری: با وجود این که ماهیت یک هتل خدماتی است، اما دارای بخش بازرگانی نیز هست. و می توان این نرم افزار را جرو نسخه های فروشگاهی قرار داد.

نرم افزار حسابداری سنگ: این نرم افزار مناسب واحد های اقتصادی بوده که در عرصه یخرید. و فروش انواع سنگ ها فعالیت می کنند.

نرم افزار حسابداری کشتارگاه: کشتارگاه یک واحد بازرگانی محسوب شده. و برای سامان دادن فعالیت مالی خود احتیاج به این نرم افزار حرفه ای و تخصصی دارند.

نرم افزار حسابداری اتوموبیل: نمایشگاه های اتوموبیل و خودرو ها می توانند برای مدیریت حساب های خود از این نرم افزار حسابداری بهره مند شوند.

نرم افزار حسابداری بتن: یکی دیگر از نسخه های نرم افزار حسابداری بوده که به تمامی فعالیت های شرکت های عرضه کننده ی بتن را نظم می بخشد.

عوامل تعیین کننده در تفاوت قیمت نرم افزار های حسابداری

یکی از دلایل اختلاف قیمت که کاملا شرح داده شد، تفاوت در کارایی نرم افزار هاست. ممکن است در بازار تقاضا برای یک نرم افزار بسیار زیاد باشد، اما برای نرم افزار دیگر چندان متقاضی وجود نداشته باشد. طبق قانون عرضه و تقاضا، هر چه تقاضا برای یک کالا بیشتر باشد، شاهد افزایش قیمت آن کالا خواهیم بود. یکی از دیگر از دلایل تفاوت قیمت نرم افزار ها تفاوت در تقاضای بازار آن هاست.

همگی نرم افزار های ساخته شده در مجموعه ی سازه حساب  تمامی نرم افزار ها از کیفیت درجه یکی برخوردار هستند. نمی توان تفاوت در قیمت را ناشی از تفاوت در کیفیت و طراحی دانست. یک فاکتور مهم در قیمت نرم افزار حسابداری در رابطه با تعداد کاربر هایی می باشد. که می توانند به نرم افزار دسترسی داشته باشند. اگر نرم افزار تک کاربره باشد. قیمت آن بسیار کمتر از چند کاربره می باشد.

هر چه تعداد کاربر های متصل به نرم افزار افزایش یابد، قیمت نرم افزار بیشتر خواهد بود. نرم افزار هایی که برای کسب و کار های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، به نسبت نرم افزار های مناسب کسب و کار های کوچک دارای قابلیت های بیشتری است. و در نتیجه قیمت آن ها بیشتر است.